Jak wybrać dobre drzwi wejściowe do domu

Jeśli nie jesteś profesjonalistą, chcesz zadać pytanie a do końca nie wiesz w jakim dziale to ten wątek jest dla Ciebie.

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

Filips
Znawca
Znawca
Posty: 97
Rejestracja: 27 cze 2018, 9:44

Jak wybrać dobre drzwi wejściowe do domu

Postautor: Filips » 01 gru 2022, 7:22

Czym kierowaliscie się wybierając drzwi do domu? Na jakie parametry dobrze jest zwrócić uwagę przy ich wyborze?

karson
Profesjonalista
Posty: 149
Rejestracja: 05 maja 2016, 6:13

Re: Jak wybrać dobre drzwi wejściowe do domu

Postautor: karson » 01 gru 2022, 8:13

Nie jestem przekonany do drzwi drewnianych. Możę sprawdzą się w zacienieniu, ale w wielu przypadkach drzwi takie na mocnym słońcu razczej się nie sprawdzą z uwagi na to, że mogą tracić swój kolor. I mogą zmienić kształt po wielu latach nasłonecznienia (szczególnie jeśli nie będzie to seria premium).

Sam mam drzwi stalowe i jestem zadowolony, wbrew pozorom chodzą lekko i bezproblemowo. Nic się z nimi nie dzieje od prawie 4 lat. Przy wyborze zwracałem uwagę na parametry drzwi, ich grubość. Jakość wykonania i materiał. Niekoniecznie na firmę.

Drzwi wejściowe do domu kupowałem w Leroy Merlin https://www.leroymerlin.pl/okna-i-drzwi ... ,a475.html - przynajmniej nie musialem czekać tygodniami na dostarczenie.


Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości